| Tsukuyomi6 a întrebat:

Dintre jaguar xf si nissan 350z care este mai buna pentru prima masina? la jaguar dezavantajul este ca nu are viteza.Cam ce avantaje si dezavantaje au cele doua masini?

3 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

De banii astia mai bine iti iei ori o Alfa Romeo 4C ori un Porsche Cayman.

| Celcareajuta a răspuns:

Jag nu are viteza rolling on the floor)) schumacher de dorobanti vezi ca nu ai pe unde sa mergi cu peste 200 prin romanica fara sa te pui in pericol

| Jorah a răspuns:

Dacă vrei mașină sport, Nissan pentru că e roadster. Dacă vrei sport-class alege jaguar, deși nissan 350z nu știu dacă se mai fabrică. Mă rog, acum depinde și de motorizare la jaguar.

Părerea mea e că dacă ai bani mai bine îți iei un golf r sau un audi rs3