| maradona10 a întrebat:

Dintre mitsubishi l200, nissan navara, toyota hilux si isuzu d max ce ati alege si de ce? Ani 2010-2012

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Pentru performanta off road L200. Pentru comfort navara din lista ta, amarok in general e cea mai confortabila dar pe off road nu prea e cine stie. Hilux arata fain dar are o problema cu balansul, se poate rasturna relativ usor ( cauta pe yt sa vezi) si daca iei una cu selector electric se mai decupleaza cand nu trebuie uneori. Asa L200 ai maneta direct in grup. Si navara sunt puturoase. Isuzu e muci pe toate planurile nu recomand