| alexAlexalex9991 a întrebat:

Dupa cat timp dupa ce-mi este dat dosarul pentru permis pentru categoria B pot sa dau proba teoretica(sala).
Cu alte cuvinte vreau sa stiu daca trebuie sa astept cateva zile dupa ce imi este dat dosarul sau pot sa dau imediat.
Ms!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sustine proba teoretica (sala) imediat dupa ce termini scoala de conducere. De regula trebuie sa te programezi.

3 răspunsuri:
| Cagliari_Yre_1977 a răspuns:

Buna
Imediat ce ai terminat școala de șoferi și ai dosarul complet poți sa dai sala.
Intri pe situl poliției și îți faci programare.

| Cin_Stefy_1997 a răspuns:

Ceau! ai posibilitatea de a vorbi cu instructorul tau pentru a te programa la sala, sau din moment ce ai dosarul poti merge singur la ghișeul unde te vei programa la sala... trebuie sa ai dosarul complet chitanțe si chetii, cred ca trebuie sa achiti o taxa acolo 10 lei sau cat era cand am dat eu, cand vei da sala iti va face si poza care iti va fi pe permis, succes!