| micutdragut a întrebat:

Dupa un mic accident in trafic, tata are probleme cu masina si are nevoie de niste piese de Opel, daca le va cumpara de aici http://www.dezmembrarimasini.ro/piese-auto-marca-opel/ in cat timp vor ajunge? Are masina stricata de cateva zile si nu poate sa o foloseasca. Va rog sa ma ajutati! Va dau funda!

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Orice piesa vine prin curier in maxim doua zile lucratoare.

3 răspunsuri:
| DanaMaracineanu a răspuns:

Suna acolo, cel mai sigur happy Par seriosi oamenii. Succes!

| micutdragut explică (pentru DanaMaracineanu):

Multumesc mult, Dana. Am sunat la ei asa cum m-ai sfatuit si au zis ca imi vor livra piesa mai repede ca am o urgenta. Asa ca maine s-ar putea sa ajunga

| Cici11 a răspuns:

Nu stiu care e treaba cu site-ul cu dezmembrari, nu am avut contact cu ei. Eu stiu de http://www.revizieshop.ro/ care iti livreaza in maxim 24 de ore in Bucuresti si in 48 in alte orase din tara. Eu sunt din Ploiesti si mi-au adus niste piese pentru Corsa dupa o zi pe alta. Sper sa te ajute!