| Diana2771 a întrebat:

E legal sa stau in portbagaj cand merg cu masina?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce vrei sa stai in portbagaj? Nu sunt destule locuri in mașină?

| OldSoul a răspuns:

Doar daca esti legata de maini si de picioare.

Glumesc, daca nu ai "centura" in portbagaj, atunci nu, nu e legal.

Da, acum sunt acele masini care au 7 locuri din care doua sunt in "portbagaj" daca te referi la acelea, da, acolo ai si centura deci, da, poti sta, dar in rest cazurilor nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ce incomod ti-ar fi.Nu cred ca ti-ar place sa calatoresti in stilul asta.Cand toti ceilalti din masina admira privelisti, tu ce vei admira acolo? Plus ca daca o sa ai nevoie la toaleta ce faci? Suni pe aia din masina sa opreasca? Daca pierzi semnalul la telefon? Daca nu mai ai baterie? Daca ti se face rau, cine te stie ca ti s-a facut rau?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai luat prea in serios intrebarea

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Pai la ce intrebari sunt pe aici, trebuie sa le spui consecintele sa inteleaga, nu?

| 8andrei a răspuns:

Oricum nu te vede nimenilaughing Esti zero, acolo in portbagaj.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 8andrei):

De ce jignesti

| 8andrei a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am jignit pe nimeni pupiin@uristule... Daca nu te vede nimeni inseamna ca esti nul/zero. Ce asa mare jignire? Get a life si iesi din casa!
Succes!

Jean de la Caras Severin