| bogdantatu a întrebat:

Salut am un portbagaj de de pus pe masina si am pierdut cheile de la el cum pot sa il deschid?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Se deschide numai in service autorizat sau daca este model mai vechi cu chei de la alte masini identice ai sanse sa mearga, de obicei pe un model se fac 50 de tipuri de chei pentru toate, chei unice se fac decat pentru cele de lux. Daca nu in service, deschizi si schimbi butucul fiindca nu mai face nimeni chei, asta era pana din 2003-2005 acum suta in suta nu iti mai face nici un service!

| mgtow a răspuns:

Duci masina la un service sa ti-o deschida apoi iti vor face o cheie (le da numarul de serie al caroseriei care o are masina ta si casa oficiala iti face una noua).

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Cu ciocanul si surubelnitalaughing 100% garantatrolling on the floor