| Demeister a întrebat:

Este adevărat că polițiştii rutieri sunt mai amabili cu soferițele cu sâni mari?
Dacă da, de ce?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In primul rand, nu toti agentii de la rutiera sunt la fel. Tot oameni sunt si ei. Am auzit de politisti care au ciuda pe femeile care conduc.
Cat despre sanii mari... Nu este o regula, iar daca intr-adevar vorbim de un politist libidinos, care 'tine cont' de sani, s-ar putea s-o faca pe-a importantul in fata domnisoarei, si sa fie mai sever, nu mai amabil.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu toti laughing

| DryIce a răspuns:

De ce esti soferita cu sanii mari si te intereseaza daca poti incalca limita de viteza si sa scapi fara amenda? big grinhee hee

| Bobby711 a răspuns:

Presupun ca va trebui sa iti pui silicoane si vei afla laughing)))
Ca barbat sunt de acord ca sanii sunt printre cele mai importante lucruri de care ne putem bucura xD BOOBS ARE LOVE BOOBS ARE LIFE! laughing)