| Mermelyn a întrebat:

Este adevarat ca poti conduce tractoare forestiere si agricole fara permis? http://stirileprotv.ro/......atori.html daca este adevarat pot conduce daca sunt minor?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, daca esti minor nu ai voie sa sofezi deloc.
Cat priveste decizia de a se sofa fara permis, este inca in discutie, nu s-a aprobat inca.

| SoulReaver a răspuns:

Eu personal stiu ca daca nu conduci pe un drum public poti conduce si daca esti minor si poti conduce orice nu doar tractoare. Repet eu personal stiu deci nu neaparat e adevarat.

| Mermelyn explică (pentru SoulReaver):

Pe drumuri forestiere stiu ca poti conduce daca esti minor dar pe mine ma intereseaza daca asta cu tractoarele e adevarat? ca poti conduce fara permis?