| cascadoryes a întrebat:

Este legal sa faci clean look unei masini? Adica mai exact sa îi dai jos emblemele (fața si spate) si detaliile din spate cu tipul de motor(cm3)?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista o interdictie legala in acest sens, asa ca poti da os acele elemente.

| mgtow a răspuns:

Este, arata mai bine fara ele de multe ori sa stii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad de ce ar fi ilegal ass ceva

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu comenteaza nimeni daca scoti emblemele, in schimb e o problema daca faci "shaved doors", si ti se poate retine certificatul de inmatriculare.

| M7Seven a răspuns:

Da poti sa faci, pentru ca toate aceste elemente le ai trecute in talonul masinii