| dudu_4306 a întrebat:

Imi puteti spune un site de unde pot lua schite tehnice de masini? Adica imi trebuie sa aiba conturul si detaliile importante si sa fie vazuta din lateral, fata si spate si de sus.

Răspuns Câştigător
| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Daca iti trebuie pentru grafica 3d, incearca http://www.the-blueprints.com/blueprints/. gasesti foarte multe, pe langa masini

5 răspunsuri:
| dudu_4306 explică:

Ms foarte mult regla. Chiar pentru modelare 3d aveam nevoie.

| kaleb2006 a răspuns:

Pe www.deviantart.com cauti car sketch si sper ca vei gasi ceea ce cauti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Incearcă pe Referate.ro sau mergi la un dealer autorizat, ei trebuie să aibă aceste schițe de care ai nevoie sau chiar la service auto.
Ai nevoie de imagini în spațiu pentru a vizualiza mașina în cauză.
Baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.e-referat.net/ incearca poate gasesti ce iti trebuie.ciao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu schite la masini, vreau sa i-mi fac o masina teleghidata si nu gasesc ca sa i-mi fac si eu o schita. Va multumesc