| anonim_4396 a întrebat:

Este o mașină automată de 20 de ani greu de intretinut, daca a fost folosita decent?
Cât ar costa in plus întreținerea unui Passat automat fata de aceeași motorizare da' manuala?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca a fost bine intretinuta sau nu. Dupa 20 de ani se cam strica masina

| sierra1 a răspuns:

La un preț bun, orice e "decent"

| George12356456 a răspuns:

Salut! Daca nu smucește la schimbarea treptelor sau la trecerea din P in R-N-D ( nu neaparat in ordinea asta) atunci nu ai de ce să îți faci griji. Ii faci schimbul de ulei la timp și atât.