| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Examenul Auto Pitesti
Maine dau orasu laughing aveti niste sfaturi ca sa-l trec cu brio ma intereseaza mai sa raspunda mai mult cei care sunt din pitesti si au dat recent de carnet.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doua sfaturi:
-Sa fii calm si atent.
-Citeste Anexa cu greselile si punctele de penalizare din Ordinul MAI nr.268/ 2010, privind examinarea, cu md. ulterioare, il gasesti actualizat pe drpciv.ro. Cauta sa nu faci greseli penalizate cu multe puncte, in special dintre cele care te scot imediat din examen.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pitesti, zici?
Pai sa ai separat, pentru instructor si pentru pullis-men. Daca totusi n-ai, iti schimba ei... Au de unde.

| Maxte a răspuns:

Sa fi relaxat sa nu ai emoti sa semnalizezi ai grija sa nu iti puna piciorul pe frana ca te da jos si il pici eu am dat si l-am loat a 2 a oara multa bafta si ai grija sa cedezi trecerea eu asa am picat prima oara