| anonim_4396 a întrebat:

Maine am examenul auto pentru cat C.
Imi puteti da cateva sfaturi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Data viitoare atentie, dupa 2000 eur in Germania -40% taxe nu prea ramai bine la bani. 3800£ in Anglia la orar de gravide faceam si dormeam acasa noptiile. Comunitatea e bataie de joc bani putini dar calatoresti sa fi platit da

| sierra1 a răspuns:

La ora asta, cultă-te liniștit să fii relaxat mâine!

| CtBogdan a răspuns (pentru sierra1):

Am picat... neasigurare la schimbarea directiei de mers si neasigurarea la intrarea in intersectii... iar apoi si-a pierdut rabdare si m-a pus sa trag pe dreapta bifand **interventia examinatorului pentru evitarea unui pericol iminent**
Se pare ca intrarea in intersectie cu 2 la ora e pericol iminent sad

| sierra1 a răspuns (pentru CtBogdan):

Nu-i bai, a 2 a va fi cu noroc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Succesuri!

| CtBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

L-am picat.

| anonim_4396 explică (pentru CtBogdan):

De aia nu vreau să am mașină. Prefer vechea prietenă: bicicleta.

| CtBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu bicicleta nu faci 2.000 euro in Germania.
Eu azi am incercat cu tirul sad