| andreea_craciun a întrebat:

Exista autoturism care se conduce fara permis de conducere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar exista masina fara permis de conducere, ai ajunge foarte rapid direct in pamant. Dumnezeu sa te odihneasca in pace, ti-ar spune preotul. Amin.

7 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Da sunt autoturisme de jucarie cu propulsie electrica sau mecanica cu pedale pentru care nu ai nevoie de carnet.Ai nevoie de un tutore care este obligat sa te supravegheze.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Da la mine in oras cunosc 2 persoane acestea merg cu 60 la orasadsadsaddar au fost loate din strainatate cu 2000 de euro mult nu mi se parehappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt(4kw), au limita de viteza si se pot conduce de la 14 ani impreuna cu o persoana majora si de la 16 ani singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista in toate tarile din occident cele mai bune fiind Aixam facute de peugeot si au motor de scooter si sunt chiar si diesel mergand cu pana la 50 km/h

| cata_3864 a răspuns:

Da exista dar din pacatate nu in romania din cate stiu eu.in italia am vazut sunt masini mici ca un matiz numai ca arata mai bine si au motor mic ca de scuter viteza maxima e de 60, 80 sau 120 k/hm