| anonim_4396 a întrebat:

Există camere de supraveghere care se pot monta în mașină ca să filmeze potențialii hoți?
Cameră care să fie lăsată să filmeze pe timpul nopții mai ales.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da. Exista camere cu baterie interna, sau kituri de baterii externe pentru camere auto normale. Camerele filmeaza de obicei atunci cand detecteaza miscare.
Masinile premium de ultima generatie au sisteme de supraveghere din fabrica, care pot filma chiar si in unghi de 360 de grade.
Exista si kituri de supraveghere auto aftermarket (adica de cumparat separat), care filmeaza 360 de grade in jurul masinii, chiar si cand aceasta este parcata.

2 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

Da. Cauta pe pcgarage sau altex sau alte site-uri in general sunt facute de Xioami astea mai noi