| anonim_4396 a întrebat:

Exista posibilitatea ca o masina cumparata la 1.200 euro sa poata sa mearga din Romania pana in Spania fara probleme?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Bineînțeles. Nici eu nu conduc o mașină mult mai scumpa si nu as avea emoții sa o încord la un asemenea drum. A nu se înțelege ca îți poate garanta cineva un drum fara probleme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca masina e bine intretinuta si are reviziile la zi de ce sa nu existe posibilitatea?

| RoCkKiD a răspuns:

Du-o la mecanic inainte, sa iti verifice racire, filtre, ulei, placute de frana..tot. Pe drum sa va asigurati ca nu o fortati prea tare ca probabil are motor mic si sa faceti pauze la cateva ore.

| Nimeni10 a răspuns:

Daca e intretinuta da, daca nu nu.

| AlexStan1001 a răspuns:

Mai întâi trebuie sa faci un control tehnic. dacă mecanicul îți da aprobarea ca totul este ok... drum bun ..plus ca dacă are revizie la zi totul este super ok