| anonim_4396 a întrebat:

Exista targuri de motoare in Bucuresti in perioada asta?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce? Vrei sa te angajezi hostess? Vezi la auto siab, uita te pe net unde se tine salonul auto siab in Bucuresti. Dar totusi cred ca pe la începutul lunii viitoare se tine salonul auto siab. Bafta, ce vârstă ai? Si de unde esti, mersi.

| Larisz a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am 17 ani si sunt din Bucuresti, dar nu vreau sa ma angajez laughing vreau sa imi cumpar un motor, prietenii mi-au spus ca pot sa imi cumpar si de pe olx dar vreau sa vad cu ochii mei motorul inainte sa cumpar.

1 răspuns: