| raluky4 a întrebat:

Exista pietze sau targuri de animale in Bucuresti? Daca da, unde se afla si cand sunt deschise?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Targ autorizat de produse agricole, cereale, animale, pasari, legume, fructe se va tine din 6 iunie 21010 pe sos de centura pe langa Metro Voluntari exista si un tel 0744. 753. 980_organizatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi la sam expo sub pod la Europa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca targ de animale este acum sub pod la europa duminica.Nu stiu cat de adevarat este dar o sa caut si eu.Am niste catei de vanzare si trebuie sa ajung acolo.

| raluky4 explică:

Ma refer la animale de casa. Dar in afara de Rahova, ca asta stiu si eu!

| arabela_9342 a răspuns:

Ce animale te intereseaza?