| CAsToReL a întrebat:

Exista vreun loc / firma de unde pot inchiria un papuc sau o dubita mica, fara sa folosesc actul de identitate? Sunt dispus sa platesc in avans toata suma si asigurarea si tot.

Răspuns Câştigător
| somebody a răspuns:

... iar daca are si numere de inmatriculare false e si mai bine.winking

9 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Mai bine o iei de pe strada cu japca.Nu cred ca-ti trebuie buletin...doar daca te prinde politia...si pe urma vei avea cip implantat...
Pa cuvant.

| MihaiA a răspuns:

Castorel. tu esti pus pe fapte mari, mai jos ai o problema cu un cadavru, acu vrei sa inchiriezi o masina fara acte de identitate... hmm... Vand covor de 2/2 rolling on the floor

| somebody a răspuns:

Dezamagire totala... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubita, crematoriu, carbid, totul are o legatura ...sau ma insel? ...9 negri mititei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NE/AI DEZAMAGIT...SI NOI CARE NE STROFOCAM AICI SA ITI GASIM ALIBIUL PERFECT

| NoName_9903 a răspuns:

E vorba despre episodul 1099 din Elodia? :-)

| CAsToReL explică:

Thx am gasit de unde sa inchiriez!

| Marius20 a răspuns:

@ zazu1972 : sunt sigur ca nu te inseli, prea e pe fata asa laughing

| Marius20 a răspuns:

E ceva putred in Danemarca! Ca sa spun asa happy CAsToReL, te joci sau chiar e pe bune?