| Ionică a întrebat:

Existe maşini Reliant Robin în România?

7 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Nu stiu daca in Romania sunt dar aici un link unde poti sa cumperi unul http://cgi.ebay.de/......0651517140

| elrusso a răspuns:

Slabe sanse. reliant robin era facut in timp ce la noi era comunismul in putere si nu a prins niciodata la public (Top Gear sezonul 15 episodul 1 daca vrei sa stii de ce). deci daca vrei 1 va trebui sa cauti in afara.

| Aliiiin a răspuns:

Importate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din intamplare am intrat pe sit-ul asta si am vazut intrebarea. Da, exista, am vazut una inmatriculata cu numere de Bacau, asta prin 2009, august.

| Skipper a răspuns:

Daca existau de alea in romania de mult erau distruse de mine. Cele mai stupide masini pe care le-am vazut eu in viata mea laughing