| DiannaDia a întrebat:

Cum credeti ca ar fi daca robin patison si kristen stewart ar veni in romania?

6 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Robin Hood, cine fetita?
Aaa... daca te referi la Robert Pattinson.
Da, putine sanse.

| Myuu a răspuns:

Pai ar venii in Bucuresti, daca tot e capitala, fanii din Bucuresti s-ar bucura la nebunie, dar cu ceilalti din alte judete care sunt fanii nu cred ca vor putea merge sa ii vada, fie ca nu pot, ca nu au banii sa mearga pana in Bucuresti sau nu pot merge singurii doar insotiti de parinti, care cum stim toti sunt foarte ocupati.Eu m-as bucura sa vina ar fi un vis implinit, dar sa vina prin toata tara daca tot o sa vina, dar totusi stim cu toti e doar un vis si nu prea cred ca va fi implinit.

| Onutzyk a răspuns:

Mijtooooooo

e robert pattinson da m rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce sa faca, sa se uite la noi ca tampitii? Nu o sa vina penteru un spectacol, pentru ca ei nu canta, pentru shooping in nici un caz, deci, nu o sa vina.Si daca chiar ar veni (nu stiu din ce motiv, poate a murit mama unuia dintre ei, muscata de cainii strazii), probabil Robert Pattinson ar ramane fara haine din cauza fanelor infocate.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Ar fi interesant... dacă ar veni,, Robin Patinson,, și Kristen Stewart

| medyth a răspuns:

Pai fani ar lua razna si altceva nimic