| Ghost99 a întrebat:

Ferrari sau Lamborghini? Funda cine gandeste ca mine

Răspuns Câştigător
| MaxyRazvy a răspuns:

Lamburghini Pentru Ca Are Un Aspect Beton Si E Mai Puternic.Parerea Mea

14 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Ferrari.

| razvyy412 a răspuns:

Amandoua is tari da ferrari e mai super funda?

| KatnissEverdeen a răspuns:

Ferrari

| MioaraParalescu a răspuns:

Lamborghini

| AIRIUS a răspuns:

Ferrari,clar!
Numai bine!

| robertpaul a răspuns:

Ferrari,doar daca e f430 rosu sau galben.Am avut ocazia sa spal unul in Italia, dar am crezut ca face misto femeia respectiva, care conducea ferrariul f430-ul.Imi place pentru ca are formele ca ale unei femei, frumoase si placute la atingere tongue.Iar sunetul motorului ma scoate din minti.Pur si simplu simt cum coloana mea vertebrala incepe sa simta fiori de la cerebel pana la... unde se termina.Si la lamborghini este masina...care nu ti-o permiti, nici pe aceasta.tongue

| Cancerigen a răspuns:

Ferrari, clar! happy

| Keyko a răspuns:

Amandoua! si nici una.laughing

| kryss456 a răspuns:

Amandoua:X

| itsirc3 a răspuns:

Lamborghini

| primavara2012 a răspuns:

Lamborghini.

| B1zar a răspuns:

Ferrari.

| Ricaricky a răspuns:

Ambele clartongue e greu sa alegi aici!

| allexx98 a răspuns:

Nici una nici altalaughing dacia pentru ca este facuta de romanlaughing funda?laughing