| sipunebunu a întrebat:

Ford Mustang 67' Shelby va place aceasta masina? daca da. De ce? Sa aud big grin

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Normal ca este o masina deosebita. In primul rand din cauza formei care inspira putere pura si incredere. Sunetul scos de o astfel de masina este demeniala te ia cu frisoane cand auzi cum toarce motorul de sub capota. Mie imi personal imi place forma masini pentru ca este partratoasa bruta si pare foarte solida. O masina ca un Shelby GT 500 impune respect pe orinde apare. Ea transimte un mesaj clar : "Eu sunt cel mai tare din parcare" si fara misto. Oricand as prefera un Shelby in fata unui lambo sau ferrari. Motorul sau care este pe carburator scoate un sunet mult mai placut decat cel al unui lambo sau ferrari care este pe injectie. Cele pe injectie au un sunet mai ascutit care nu este chiar asa placut precum sunetul gros al motoarelor care au carburator.

11 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

Mie i-mi place pentru ca este o masina veche dar puternica la care cand turezi motoru chiar simti puterea prin sunet:X, forma f misto;.

Shin
| Shin a răspuns:

Cum sa nu-ti placa masina asta? It's like. sex on wheelsbatting eyelashes
Shin tongue

| liviupaun a răspuns:

Imi place masina din cauza acceleratiei care te baga in scaun si sunetul motorului

| Shtef a răspuns:

Categorig DA:X:X

| Sofer a răspuns:

Ford Mustang este o masina americana foarte apreciata in special pentru motorul sau V8. Oricine si-ar dori o asemenea masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1data cand am vazut asemenea masina a fost in filmul Gone in 60 second! la ce cascadorii a fost supusa masina aia... e o masina care iti poate satisface toate placerile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supeeer masinile ford mustang la inceput nu ma pasionau asa tare dar dupa ce am vazut filmu gone in 60 second imi plac la nebunie laughing sincer sa fiu imi place forma lor puterea motoarelor etc masini d nota 10 dar un singur defect au consuma prea multrolling on the floor in rest crapa pamantul dp ele big grin

| andreea89 a răspuns:

Cui dracu nu i-ar placea?big grin
De ce? -De ce nu?

| step213 a răspuns:

Pt ca e o muscle car...adica sub capota are cel putin 300 de cai. e un monstru. un singur defect are ...consuma foarte mult big grin

| sipunebunu explică:

Bv aveti dreptate! Rulzzz FM gt 500 67' Shelby

| sipunebunu explică:

Da... da ai fost u cu asa ceva?