| adrianhasde a întrebat:

Ce parere aveti despre Ford Mustang Shelby GT500 1967?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Normal ca este o masina deosebita . In primul rand din cauza formei care inspira putere pura si incredere. Sunetul scos de o astfel de masina este demeniala te ia cu frisoane cand auzi cum toarce motorul de sub capota. Mie imi personal imi place forma masini pentru ca este partratoasa bruta si pare foarte solida. O masina ca un Shelby GT 500 impune respect pe orinde apare. Ea transimte un mesaj clar : "Eu sunt cel mai tare din parcare" si fara misto. Oricand as prefera un Shelby in fata unui lambo sau ferrari. Motorul sau care este pe carburator scoate un sunet mult mai placut decat cel al unui lambo sau ferrari care este pe injectie . Cele pe injectie au un sunet mai ascutit care nu este chiar asa placut precum sunetul gros al motoarelor care au carburator.

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E una din masinile pe care orice adolescent o vrea!
Deocamdata ma multumesc cu un poster pe perete... happy

nony
| nony a răspuns:

Capodopere de masini.Nu se v-a mai contrui asa ceva vreodata love struck

| Instinkt a răspuns:

E un hot rod si la un hot rod nu e suficient sa arate bine si trebuie sa simti cum zbori cand esti la volan, sa simti mirosul de cauciu incins si sa te tina in priza in fiecare clipa cand rupi autostrada cu 240 la ora

| stejarandrey a răspuns:

Jmekerie de masina...
nu e masina pentru pusti...
e masina pentru oameni cu cel putin 10 ani experintza in domeniu
chiar daca sunt maniac dupa masini ...nu m.as urca in asa ceva pentru ca stiu ca nu m.as putea stapani sa nu dau in ea pana vad k nu mai urca acul de la vitezometru :Xlove struck:X

| yuli10 a răspuns:

Il ador, e visul meu de mic copil sa ajung sa detin o astfel de masina...
sper sa il realizez happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super masina...chiar daca e din anul care e! se poarta muscle car in ziua de azi.mai ales daca e si putin modificat(TUNAT)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca m-ar pune cineva sa-mi aleg o masina dintre toate masinile, cu siguranta nu as alege Ferarri, Lamborghini sau alte marci extrem de scumpe. Masina vietii mele a fost si va ramane GT500 '67.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina puternica si fff buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani de cand iubesc aceea masina; si am vazut multe dar nu pot iubi alta, pur si simplu nu pot...

| adrianhasde explică:

O masina excelenta din toate punctele de vedere, insa pretul este pe masura intre 110. 000$ si 190. 000$ dar merita.

| gossipgirl a răspuns:

Arata f bine!
tongue