| racheta666 a întrebat:

(Funda) Am un Piaggio Liberty 50cc, pot sa-i pun un motor de 125cc tot cu roata cu tot, eu cred ca da, dar o sa trebuiasca sa schimb s electrica? sau nu?

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Motorul cel mai probabil i-l poti schimba, depinde de scuter, dar nu vad de ce ai schimba electrica la el

3 răspunsuri:
| geany_6563 a răspuns:

Poti pune, n-are treba cu electrica

| Gargoyle a răspuns:

La ce roata te referi? Si de ce sa ii pui motor de 125 si nu de 80? Ai mare grija sa nu ii schimbi ciclistica, s-ar putea sa te trezesti cu el in porumb...asta daca esti norocos si nu ajungi in vreo rapa!

| Ramos_Nicolas_1997 a răspuns:

Normal nu...