| racheta666 a întrebat:

(Funda ) Care filtru pentru scuter e mai bun, cel original sau sport ( locuiesc la sat si cam e praf vara! )?

5 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Cel original

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Mai bun e cel original decat cel sport pentru tara mai ales

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Cel "sport" sunt sigur ca este mult mai bun decat cel original, daca este nou si de calitate. Desigur o sa-ti creasca si perfomanta motorului, primul lucru pe care-l observi este cuplul mai marebig grin

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru Mirciuuuuuuuu):

Stiu din propria experi...dar intr-un fel ai dreptatewinking

| Mirciuuuuuuuu a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Cred ca in toate felurile am dreptate happy Dupa cuplu, urmeaza, motorul este racit mult mai bine, avand o performanta mai buna big grin