| gtr2rr3 a întrebat:

Funda!
Ce boxe sh sa pun pe mașina?

Caut ceva de 16.5 puternice.
De pe ce model de mașina imi recomandați?
De ex. Am vazut ca cele de pe focus 2 sunt f puternice si la volum maxim nu gâjâie, deci bine reglate. Alte exemple de genul?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu e asa de simplu cu boxele, trebuie sa te asiguri ca se potrivesc.
Dar sa-ti raspund la intrebare, cauta boxe spate de Passat B6, sau de Audi B6-B7 de la BOSE.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pentru inceput, iti recomand sa inlocuiesti playerul cu unul aftermarket, apoi, daca e nevoie, inlocuiesti si boxele.

| gtr2rr3 explică (pentru OldSoul):

Este unul bun cel original
Si nu as vrea sa fac o gaura in bord laughing

| OldSoul a răspuns (pentru gtr2rr3):

Cele originale nu fac o treaba foarte buna mereu, de asta zic.
Cu un player corect, poti fi surprins ce diferenta va exista folosind aceleasi boxe.
Acum desigur, tu stii mai bine ce si cum, pana la urma sunt banii tai, ii investesti cum crezi.

| gtr2rr3 explică (pentru OldSoul):

Problema la mine este ca gâjâie boxele grav, au membrana slabita.
Mai întâi schimb boxele, iar dupa daca chiar este cazul si playerul.
Revin la intrebarea initiala: ce mașina are niste boxe compatibile de 16.5 de calitate buna, sh.

| OldSoul a răspuns (pentru gtr2rr3):

Nu e asa de simplu cu boxele, trebuie sa te asiguri ca se potrivesc.
Dar sa-ti raspund la intrebare, cauta boxe spate de Passat B6, sau de Audi B6-B7 de la BOSE.

| mihaicelsfant a răspuns:

Da cele de pe focus is puternice ia si un bass de 1000winking faci ca mine muzica la maxim primul la semaforlaughing) turata la 4000 4500 rmp scapi amberaju. eu fac dungi cam 20-30m si suna tarelaughing unde e mai multa lume sa facilaughingCheers!?