| racheta666 a întrebat:

(FUNDA) Cine imi poate spune la Piaggio Liberty sctiu ca e 12v, dar becurile citi w au? la fara si la gabarit? semnalizatoarele citi w? manual cine imi poate da?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cele standard au 13 semnalizari si 25 celelalte dar poti pune si de 18 cu 36 fara sa ai probleme daca ai o baterie buna fiindca alternatorul duce, doar ca poti cauta becuri de 15 cu 28 care sa aiba o lumina mai puternica decat cele mari, depinde de producator, sunt greu de gasit Osram pentru Piaggio dar exista si sunt ok sau Philips extra vision!