| Alexakos a întrebat:

Funda.

Honda civic eg VS Mazda mx3 VS toyota celica 91-93

care ati alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| OnlyOlly a răspuns:

Toyota celica 103 cai putere
honda civic eg 123 cai putere
mazda mx3 132 cai putere
Masinile aste sunt cam vechi si au mai murit niste cai... mi se pare interesanta celica deoarece are farurile alea care se ridica in sus si te vei face remarcat cu ea mai ales seara eu cel putin sunt innebunit

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Eu aș opta pentru o Mazda MX5 sau o Honda S2000, dar consumul este astronomic pentru ce știu să facă.

| heddy10 a răspuns:

Civic, pentru ca este o Honda, deci nu va muri niciodatawinking

| GGL a răspuns:

Mazda mx3 deoarece imi place cum arata, in rest toate sunt masini de foarte buna calitate; doar ca o sa te rupa la taxe