| Anca2999 a întrebat:

Ce ati alege intre o toyota celica si un bmw x3, ambele din 2005-2006? De ce?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As alege X3-ul, pentru ca e mult mai util.
Celica mi se pare o chestie urata si inutila.
Daca as avea bugetul ala, probabil as lua un Mercedes E, C, sau CLK.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

BMW X3, dar in niciun caz asa vechi.

| Anca2999 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Din pacate, bugetul nu imi permite ceva mai noua laughing) am aceste masini la dispozitie.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Anca2999):

Iei ceva mai nou, dar nu BMW sau Toyota. Automat vei baga mai putini bani in ea, nu mai platesti asa mult nici marca nici piesele care cedeaza.

| pufulescu a răspuns:

As alege orice masina japoneza in comparatie cu un BMW. Japonezele nu se strica atat de des.

| gtr2rr3 a răspuns:

Nu ai cum sa compari un x3 cu o celica niciodată! Celica este net inferioara lui x3! Mergi pe x3 nu o sa regreți!

Răspuns utilizator avertizat