| Num3Ascuns a întrebat:

Fundaaaaaaaaa! Opel astra vs Vw golf? Ma framanta mult! Nu vreau raspunsul direct vrea sa stiu big grine ce se cumpara mai mult Vw decat opel? Si care sunt diferentele in Golf si Polo.Intre Astra si Corsa? Ce are astra si nu are corsa in afara de motorizari mai puternice?

Răspuns Câştigător
| ghibaflo a răspuns:

VW apartine VAG, care cuprinde pe langa VW, Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, SEAT, Skoda. Si Opel sunt masini bune da nu se compara cu VW, In Golf ai calitate mai mare si fiabilitate si arata si mai bine

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine vw decat opel. vw sigur o sa aiba putina calitate in el si este usor de intretinut. golf-ul este mai mare deca polo si mai puternic. la fel si cu astra si corsa.

| RubenRonaldo a răspuns:

Motorul lui astra prinde mai bine viteza de 100 in 20 sec(poate mai putin) UITATE LA TopGear