| anonim_4396 a întrebat:

Gasesc un BMW 318 sau 320 fabricat dupa anul 1999(inclusiv), pe benzina, inscris, in stare buna la pretul de 2500-3000 euro? ii rog doar pe cunoscatori sa ma ajute. Daca da, e chiar asa scumpa intretinerea in comparatie, sa zicem, cu un logan?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Eu zic ca gasesti http://www.autovit.ro/autoturisme/bmw//1999-//benzina/?s=p
Pentru intretinere, asteapta alte sfaturi, totusi, eu zic ca are motorul putin mai mare decat un logan si e putin mai scump, nu stiu cu cat, dar presupun. Dar, de gasit gasesti sigur.