| oOSmileoO a întrebat:

Heey...am si eu o intrebare...straight facestiti cand se deschide maritimo shopping center in constanta? si daca magazinul new yorker este inclus?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

S-a spus ca in vara lui 2011 se deschide Polus Center ma rog maritimo shopping center cum il stiti astia mici dar nu s-a anuntat o data oficiala, decat va in vara aceasta. O sa vedem!

| leo987 a răspuns:

Buna! Pe 28 octombrie. Dar cred ca deja stii. Ce este new yorker? De haine? Dau funda inapoi happy