| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Maine trebuie sa fac poza pentru permis auto. Eu port ochelari. La verificarea medicala mi s-a spus ca pe permis va scrie ca port ochelari.
Intrebarea mea este : maine fac poza cu ochelari sau pot si fara?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti s-o faci cum vrei, cu sau fara ochelari, deoarece pe permis va scrie ca porti ochelari si este obligatoriu sa-i porti cand conduci.

| darrio2007 a răspuns:

Daca scrie pe permis ca porti ochelari, trebuie sa ii ai si in poza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei pozele oficiale se fac fără ochelari