| MarcuB a întrebat:

Buna, daca pe fisa medicala am codul 01 si la permis nu mi s-a spus nimic eu nefiind purtator de ochelari de vedere ci doar de distanta si am facut poza pentru permis fara ochelari este vreo problema?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema ca ai facut poza fara ochelari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica nu esti purtător de ochelari de vedere doar de distanta. Pai aia de distanta nu tot de vedere sunt?

In fine, nu contează poza, conteaza sa ai ochelari cand conduci.

| xRaffy a răspuns:

Pai fără ochelari se fac pozele. Și când faci buletinul tot la fel fără ochelari.