| dariusr31 a întrebat:

astazi am luat sala si tipa mi-a spus ca nu am cod cum ca port ochelarii (port ochelari de un an) si mi-a spus ca daca pot sa dau fara sau sa zic la examinator ca pot sa dau si cu ei sau fara. Intrebarea este: Daca ma duc maine la policlinica si le zic sa imi treaca codul, o sa imi scrie in permis codul 01.01 cum ca port ochelarii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o sa-ti scrie in permis.

| dariusr31 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc, chiar ma temeam ca nu o sa pot da orasul cu ochelari laughing

| dariusr31 explică (pentru Ioandelasal):

Dar nu mi-a trimis tipa aia informatiile din dosar pentru tipizarea permisului (am dat azi sala si am luat-o cu 24)? Sau tipizarea se face cu informatiile strict din dosar si dupa ce iau orasu? Ca cei care tiparesc permisu se uita in dosar inainte.

| Ioandelasal a răspuns (pentru dariusr31):

Asigura-te ca la biroul de permise s-a primit solicitarea ta privind ochelarii.