| EmyMartin94 a întrebat:

Hei prieteni am un golf 4 si nu am boxe pe spate... oare am mufele la care sa leg boxele?:S ca daca as avea firele mi-as cumpara niste boxe si lea-as monta! Ma poate ajuta cineva cu o explicatie?! mersi mult!

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Asa am avut si eu..Mufele le ai! Cumpara boxele! Dar cauta boxe originale..Fiind ca daca iti pui de celalalte o sa ai problema cand deschis geamu pana jos o sa loveasca geamu in boxa!

| EmyMartin94 explică (pentru BassHunter13):

Te mai intreb ceva. dar boxele alea mici de langa manere..inaltele alea merg doar daca conectezi boxele de jos alea mari?:S

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Trebuie să verifici dacă aparatul audio pe care îl ai montat suportă 2 sau 4 boxe. Scoate-l din locaş şi uită-te la mufele din spatele acestuia.
Dacă nu te descurci trimite modelul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de unde sa stim noi daca ai mufele? cauta si tu, scoate casetofonul daca se poate, cerceteaza.

| Andrecan_Bogdan_1992 a răspuns:

Ceau! Ce model e casetofonul?
Suna-ma si iti dau mai multe explicatii: cum sa procedezi cu montarea si daca vrei am si boxe de vanzare... 0746148183