| punk3y a întrebat:

As vrea sa merg cu clasa la Arieseni dar nu avem transport, unde as putea sa gasesc pe cineva pentru inchiriat (la firma ma refer) si sa nu fie nici foarte scump. PS: sunt din Oradea.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce nu sunt firme de transport in Oradea? e un oras mare, suna / mergi la autogara, vezi ce firme de transp[ort sunt acolo si care inchiriaza

| punk3y explică (pentru suntserios):

Am pus o intrebare, puteai sa nu raspunzihappy iar daca ai facut-o dc o faci ironic si pe langa subiect?

| suntserios a răspuns (pentru punk3y):

Nu e asa ca esti un (o) nesimtit(a) imputit(a). dupa eu iti dau o idee te caci pe tine