| yourkittycat a întrebat:

Hello.credeti ca este greu pentru o fata sa faca scoala pe o motocicleta?

Răspuns Câştigător
| vladv26 a răspuns:

Nu, este la fel de usor ca la baieti

| yourkittycat explică (pentru vladv26):

Si inca ceva. am auzit ca trebuie sa am 24 de ani pentru a face scoala.sau ceva de genu.este adevarat?

| vladv26 a răspuns (pentru yourkittycat):

Nu trebuie sa ai 24 de ani

| yourkittycat explică (pentru vladv26):

Multuhappy

| vladv26 a răspuns (pentru yourkittycat):

Imi dai funda?

12 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nop. greu nu e. pana ieri am fost si eu motociclist, cand un nene nu m-a vazut, a intrat in mine si m-a proiectat pe parbrizul unei masini. echipament complet si am ambele picioare rupte, mana stanga zdrobite oasele si un plaman care cedeaza. si aveam in jur de 55 la ora. daca iti place durerea...da-i drumu', dar nu uita: in trafic esti invizibila, daca nu poti preveni ceva, esti donatoare de organe. eu am 50 zile de suportat calmante si alte pastile si am scapat usor, tu cat esti dispusa sa suferi?

| yourkittycat explică (pentru JohnnyBi):

Pff...imi pare rau.nasol asa.
eu acuma as fi dispusa orice sa fac ca sa imi indeplinesc visul..pe urma cand am motorul si tot...cand sunt pusa la locul faptei nu stiu tongue

| JohnnyBi a răspuns (pentru yourkittycat):

Si eu am facut la fel.am facut tot ce am putut sa imi iau motor si sa ma dau...soferii romani nu sunt obisnuiti cu mobrele...mie personal mi s-a dus dorul.1 fractiune de secunda pentru 50 de zile de chin.pfff. bafta la cazaturi usoare

| yourkittycat explică (pentru JohnnyBi):

Nu ma speriaaatiilaughing
stiu ca se fac foarte multe accidente din cauza asta si trebuie sa fiu si foarte atenta, dar chiar imi doresc foarte mult. ador asa cevaa:X

| JohnnyBi a răspuns (pentru yourkittycat):

Am 6 ani de permis de b si sute de mii de km. cu ce m-au ajutat la condus preventiv? nu poti preveni orice si unde in masina fierul te protejeaza, pe motor ai carnea la vedere...cum vrei. eu te asigur ca vei cadea, si inca mult, si nu depinde de cum conduci tu. eu doar te-am prevenit de pericole, mai mult e alegerea ta.

| jamal000 a răspuns:

Deloc! sunt foarte multe fete care conduc un motor!

| yourkittycat explică (pentru jamal000):

Vreau sa fac scoala ca imi plac foarte mult motoarele dar mie putin frica de greutatea lor

| yourkittycat explică:

Pentru o fata incepatoare ce motoare s-ar potrivi?