| ALeXsSaY a întrebat:

Hey all. Ce parere aveti: Honda CR-V sau Nissan X-Trail? [pareri obiective va rog]

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Depinde si de capacitatea cilindrica, depinde si de puterea motorului.
Honda e mai buna ca Nissan oricum ai da-o.

4 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Nu stiu! Cred ca as opta pentru X-Trail, cu toate ca probabil nici Honda nu e de aruncat! Eu am testat X-Trail si mi-a placut! Honda nu am testato dar probabil e o masina buna si ea! Depinde de ce preferinte ai! Dar asa cum a zis si IMC90 depinde de unele chesti cand alegi o masina, trebuie sa stii de ce si pentru ce o vrei.Ca daca o iei doar asa ca sa ai si tu un SUV, si tu iesi din oras doar de 4 ori pe an este clar ca nu se merita niciuna dintre ele! Am avut un Nissan Terrano 2 si ultima iesire pe off-road a fost pe o pista pe moto cross, a fost nevoie de un moment de neatentie din partea mea ca sa o scap de sub control pe o panta foarte inclinata si m-am rasturnat de 2 ori si am rupt vreo cativa copacei si pana la urma m-am oprit! Am "scapat" doar cu o mana rupta si ceva dureri de spate.

| dlclau a răspuns:

Nissan X-Trail

| biancaniculaebibi a răspuns:

Poti sa te uiti la seriale (coreene.sunt foarte faine)te pot ajuta sa-ti alegi un serial

| ALeXsSaY explică (pentru biancaniculaebibi):

Stii ca nu are nicio legatura, nu? si nu, nu ma pasioneazastraight face