| Dumitru_Dumi_1996 a întrebat:

Am nevoie de o parerehappy. A-si dori sa imi iau o bicicleta si dispun de suma de 250 RON. Am vreo sansa sa imi cumpar una buna cat de cat? (PS: Daca are cineva de vanzare in zona Baia Mare sa ma anunte)

Răspuns Câştigător
| KhiDu a răspuns:

Cauta pe siteuri de sh, forumuri...dar ai grija sa nu fie jafuri... poate mai negociezi, vezi tu

6 răspunsuri:
| vladutik a răspuns:

250ron?
pff nu e cam putin?
cred ca gasesti vreun dhs dar nu iti prea rezista eu am un hth dar sunt in sighet da-mi idu tau ca sa mai vorbim

| Johnny99 a răspuns:

Eu Vand BMX cu 200-250 ron. ma gasesti la idul george_ronaldo_7@yahoo.com. PS: Sunt din Baia Mare.

| Johnny99 a răspuns:

Vand eu Bmx cu 250 ron. ma gasesti la idul: george_ronaldo_7 Sunt din Baia Mare

| Dumitru_Dumi_1996 explică (pentru Johnny99):

Mi-am cumparat deja o bicicleta."Bulls"..nu sti de unde din baia mare pot sa imi cumpar un schimbator spate Shimano? al meu s-a "dereglat"

| Johnny99 a răspuns (pentru Dumitru_Dumi_1996):

Schimbator poti sa iti iei de la Bike Shop sau de la Bonshaker care e langa parcul mare. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Dumitru_Dumi_1996 explică (pentru Johnny99):

Ok multumesc. sper sa nu fiu prea exagerat..nu ai idee cat costa un schimbator spate shimano?