| catalineusx a întrebat:

Salutare >TPUAs dori sa-mi cumpar un nou pc si nu prea ma pricep in fonfigurari. Dispun de maxim 1600 lei si as dori un pc pentru gaming daca se poate in suma asta.mentionez ca ma intereseaza decat unitatea si un monitor dar care nu intra in suma asta(cam vreo 300 de lei alocati pentru monitor). Multumesc foarte mult

4 răspunsuri:
| Xao20 a răspuns:

Unde vrei sa faci comanda?

| catalineusx explică (pentru Xao20):

PAi ori ma duc la depozitul de calculatoare din orasul meu unde au piese noi(sigilate) ori pe pcgarage/eMAG

| Xao20 a răspuns (pentru catalineusx):

Ca sa-ti fac configuratie trebuie sa-mi dai link de unde ei sau ceva

| catalineusx explică (pentru Xao20):

Pai poti sa-mi faci configuratia pe emag.ro