| Puffy93 a întrebat:

Care ma lamureste si pe mine ce e un certificat TUV pentru masini, din cate am inteles, e ceva gen RAR la noi, unde il faci? Ce acte iti trebuie, de unde il iei? Cica daca vrei sa faci ceva modificari la masina trebuie sa ai si certificatu asta TUV. Sau asta ti-l da atunci cand iei o piesa, gen faruri tunning ceva, sau stopuri, sau jante mai mari si vine si acest certificat cu ele si iti da voie sa le pui pe masina. Deci?

1 răspuns:
| Toretto77 a răspuns:

Nu asta e in fel de bulina daca nu ai asta nu poti circular cu masina. Trebuie facuta. Ca sa o faci trebuie sa faci si controlul la masina si trebuie sa I pui euro4. Sper ca ai inteles. Nu cred ca am fost prea indetaliat.winking