| N1m3n1 a întrebat:

Hi all, stiti usile la masini care se deschid in sus? Cat ar costa sa le schimb in acel fel la un mercedes slk?

Răspuns Câştigător
| Rolandgl a răspuns:

Usile de care spui stiu ca se numesc lambo doors. Si ai sanse sa dai de ele pe ebay si sh ca sa nu fie foarte scumpe. Eu am o cunostinta care a platit pe ele sh vreo 400 de eur si la montat s-a descurcat la service. Montajul o sa te coste destul de mult pentru ca trebuiesc facute destule modificari... asta daca se baga cineva, pentru ca prietenul meu avea o pisicuta de ´96 cabrio. Depinde si de masina si cine monteaza asa ceva

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Tu ce visezi noaptea povestesti ziua? sau te plictisesti?
vise vise vise...

| michael5813 a răspuns:

Oare te gandesti sa faci operatiunea asta aici in tara!? e n-as indrazni! nu indraznesc sa-mi schimb soft topul la masina aici...

| Paul33 a răspuns:

Cred ca mult. dar la noi in tara ce sa faci? sa iti strici masina? mai bine o lasi asa cum este.