| dean a întrebat:

Hi, cine poate sa-mi spuna niste sisteme audio (boxe + statie + subwoofer) in jur de 1500 lei, pentru masina, mersi!

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Cam greu sa iti gasesti un amplificator bun si un subwoofer la acest pret. Amplificatoarele sunt cam scumpe din pacate. Asta daca vrei ceva de calitate. Ca poti sa iti gasesti pachet de amplificator si subwoofer la 5 milioane niste Magnaturi. Dar eu tocmai am vazut la cineva montat si pe mine nu m-a impresionat plus ca i-a luat 5 ore sa il instaleze si sa il regleze sa nu scoata sunete aiurea. O sa te coste daca vrei ceva de calitate. Daca nu te intereseaza calitatea atunci scapi usor cu 7-800 de lei. Daca vrei ceva de calitatea poti sa te astepti si la 3000 de lei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de masina. Depinde de cit este de mare, cit este de antifonata, ce model este / adica ce tip de portbagaj... La alegerea sistemului audio se tine cont de toate aceste aspecte!

| Ramoncita91 a răspuns:

Cred ca o sa gasesti pe aici ceea ce te intereseaza, daca nu ti-ai luat pana acum http://www.boxe-auto.ro/produse/151,Subwoofere-Auto.html