| dean a întrebat:

Mai traiti mai fratilor? pun si eu o intrebare: Care aveti dintre voi, sisteme audio la masina (boxe, amplificator, subwoofer), si va rog dati si exemple, ce sistme aveti si cat v-a costat toata magaria, vreau si eu sa-mi pun, de vreo 1400 lei, va salut!

Răspuns Câştigător
| albiredinti a răspuns:

Cand mi-am luat masina aveam acelasi gand ca si tine. apoi incet incet cand stateam in aglomeratia din bucuresti si zdupuia un tub de bass in nervii mei numai injuraturi erau in gandurile mele. parerea mea: un sistem dichisit audio, gen ceva cu ecran mare sa dea frumos in bord si sa aiba posibilitate de a citi un memo-stick sau sdcard si o pereche de boxe bunicele pe spate care sa tina bassul sunt suficiente. pe fata sunt suficiente boxele originale pentru ca nu intra bass pe ele. parerea mea ca muzica tare e de prost gust, iar daca tii geamurile inchise si muzica doar pentru tine sculele stock sunt suficiente. sa dai milioane pentru ceva doar sa stii ca-l ai acolo sau doar ca sa ai cu ce te lauda nu prea merita. parerea meawinking auditie placuta

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Eu am cd player-ul din fabrica, cu boxele aferente, si nu-mi trebuie mai multa putere, ca mi-ar distrage atentia de la sofat.

| dean explică:

Ms mult fratilor, ma-ti ajutat enorm!

| dean explică:

Nu ca nu-mi plac manelele si nu vreau neparat sa-mi cumpar sistem ca sa dau muzica la maxim, pa!

| mami a răspuns:

Cam 350 EU vrei sa investesti
cauta aici si vezi macar pretzurile www.mediamarkt.de
mai au si oferte doar trebuie sa le urmaresti

| EUSIATIT a răspuns:

Mai stiu ca voua tineretul va place muzica,,, tare dar e mai bine sa asculti mai... ponderat pentru ca muzica tare este de prost gust si numai tiganii da muzioca tare sa auda lumea ca asculta,,, manele /si un stick e bine daca vrei sa asculti in masina pina ajungi la destinatie poti inregistra veo 300 e melodiisi daca e din cel mai bine cu telecomanda si memorie. e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune la bataie 1000$ si instaleaza un sistem decent, cu un sound bun.

| valivitezomanul a răspuns:

Frate... 1400 lei is prea putini pentru un sistem care sa iti tremure oleaca masina din incheieturi:D...mai strange inca pe atat si fa-ti unul adevarat de care sa fii multumit...ca site-uri iti recomand
www.be-loud.ro
www.sono.ro
www.powerbass.ro...de aici mi-ai luat si eu un mic woofer pentru casa:)