| lawe a întrebat:

Http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/......1 7931.html

Intrebare pentru fanatici:
Merita scuterul banii astia? Ma refer la kilometri parcursi...

Răspuns Câştigător
| emoboy a răspuns:

Aprilia este o marca buna! Acesta poate prinde 100km/h! Dar km sunt parcursi chiar multi! Dar depinde cum a intretinut-o omul nostru! Stiu un prieten are un Suzuki cu 339 000km si merge chiar foarte bine pentru km lui! 20mil e...nu stiu cum sa zic! Eu nu as cumpara una, e cam veche si scuterele vechi nu prea sunt bune dar aprilia ar putea fi! Oricum e te sfatuiesc sa cauti una mai noua!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GabyTzu_1295 a răspuns:

Sincer scarabeo este scuter nervos, am avut 3 si crede-ma ca duc... ultimul ave 42000 km cand l-am vandut si era crima. pornea la sfert fugea grav.iti recomand cu caldura.dar acum depinde de cum este acela.ca daca are set de 80 chinezesc... eh, asta-i altcevahee hee
bafta

| PiPyrig a răspuns:

Nu prea e buna...straight face cauta alta mai noua

| vali9 a răspuns:

Nu prea.

| motovip a răspuns:

Nu merita, pentru ca este "furaciune". Libertatea este nepretuita!