| boyandgirl a întrebat:

Http://www.automarket.ro/......31681.html Cand credeti ca o sa se aplice si la noi in tara?

2 răspunsuri:
| clorhidrat a răspuns:

Sper ca niciodata. Sunt prea multi iresponsabili la volan care ies din club bauti si se urca la volan iar apoi fac accident in care fie mor ei sau omoara pe cineva.

| boyandgirl explică (pentru clorhidrat):

CAti ani ai? aceste modele vor avea un motor mai mic in avrianta microcar .....plus ca decat o d acia 500 sau alte modele de genul asta...intr-un accident ar rezista mai mult un model cu fabricatie 2000+