| Barzu_Iulian_1999 a întrebat:

Https://imgur.com/gallery/SB7Usqb unde pot gasi alea 2 chestii de pe bara?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ebay de exemplu sau alte siteuri asemanatoare dar trebuie sa afli cum se numeste si sa configurezi pentru autovehiculul tau.
numai stiu cum le zice dar stiu ca se monteaza pe anumite masini tunate, desi eu zic ca este un kitch

| Barzu_Iulian_1999 explică (pentru Simpatic):

Cum se numesc m-ar interesa...

| Simpatic a răspuns (pentru Barzu_Iulian_1999):

Nu am nicio idee cum se numesc chestiile alea doua din lateralul barii fata si m-am tot chinuit, stiu ca acea prelungire a barei fata se numeste FRONT SPLITTER

| Barzu_Iulian_1999 explică:

Cum se numesc m-ar interesa