| Marius92 a întrebat:

Idei pentru numărul de înmatriculare al masinii, pornind de la numele Marius si/sau CMI.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

.92 MRS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce voi face eu: ma numesc Munteanu Leontin, si sunt nascut pe 18 iunie. Numarul meu de la masina pe care mi-o voi lua in curand va fi : GL 18 MTU (prescurtarea de la numele de familie)

| Marius92 explică (pentru anonim_4396):

Eu ma gandeam la niste combinatii de 3 litere pentru numele meu, sau pornind de la initialele numelui si prenumelui (CMI).

| Catalin_Paul_1999 a răspuns:

Ai pute sa iti pui Ziua de nastere Ex: 29 sau Anul in care te-ai nascut Ex: 88' Si ai putea sa iti' pui: MRS